Zbiórka darów dla zwierząt z rudzkiego schroniska "Fauna"

Nasze przedszkole w dniach od 17.01.2022 do 31.01.2022r. organizuje zbiórkę darów dla zwierząt z rudzkiego schroniska „Fauna”. Zachęcamy Państwa i dzieci do włączenia się w naszą akcję, dzięki której wspólnie będziemy mogli wspomóc bezdomne zwierzaki i przyczynić się do poprawy ich pobytu w schronisku a także zwrócić uwagę dzieci na takie wartości jak bezinteresowna pomoc i sprawianie radości innym i tym samym kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Dary w postaci karmy w puszkach, makaronu, ryżu, kaszy, suchej karmy, a także rzeczy do ocieplenia kojców (koce, kołdry, duże ręczniki itp.) prosimy składać do kartonu umieszczonego w holu przedszkola. Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy zwierzakom i serdecznie dziękujemy za wszelką okazaną pomoc. Żywność oraz inne zebrane rzeczy zostaną przekazane do TOZ Fauna w Rudzie Śl. przy ul. Bujoczka.