Sprintem do maratonu

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiego wydarzenia „SPRINTEM DO MARATONU” organizowanego przez społeczność Bliżej Przedszkola. Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu.

W związku z tym w dniu 07.06.2022r. organizujemy w naszym przedszkolu imprezę biegową dla dzieci. Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrane były w wygodny strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych panujących na dworze (np. koszulka z krótkim lub długim rękawem, krótkie spodenki lub spodnie dresowe oraz buty sportowe).

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!