Uwaga rodzice!

W związku z przejściem przedszkola na pracę zdalną od dnia 29.03.2021r. Plan pracy oraz działania do wykonania przez dzieci będą zamieszczane na stronie www.mp19ruda.edu.pl Natomiast poprzez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. będzie można kontaktować się z wychowawcą grupy oraz zamieszczać zdjęcia prac wykonanych przez dzieci. Na maile nauczyciele będą odpowiadać w godzinach 8:00-13:00.

Uwaga! Rodzice dzieci 6-lenich mają obowiązek zgłaszania codziennej obecności dzieci. Po powrocie do przedszkola rodzic zobowiązany jest dostarczyć wykonane przez dzieci prace.

Jutro tj, 26.03.2021 prosimy wszystkich rodziców o odbieranie świątecznej niespodzianki dla dzieci oraz kart pracy (dzieci z grup biedronek, krasnoludków i niezapominajek).

Ważna informacja!

W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolach od 29.03.-11.04.2021r. będą prowadzone zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Natomiast zajęcia stacjonarne będą prowadzone dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, o ile rodzice tych dzieci złożą wniosek o zorganizowanie tych zajęć do dyrektora przedszkola.