Uwaga Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021!

UWAGA RODZICE DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ W REKRUTACJI
NA ROK SZKOLNY 2020/2021 !!!

22 kwietnia rozpoczyna się etap potwierdzania woli przyjęcia dziecka do przedszkola. Rodzice powinni zgłaszać potwierdzenie woli do 27.04.2020 r. do godz. 15.00.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych potwierdzają wolę w placówce, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Podpisany dokument „Potwierdzenie woli uczęszczania do przedszkola” (wzór w zakładce PLIKI DO POBRANIA w systemie Vulcan lub do pobrania w przedszkolu) rodzice przesyłają w formie skanu lub fotografii na skrzynkę mailową przedszkola (adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości proszę wpisać "REKRUTACJA") lub osobiście dostarczają dokument do placówki.

Jeżeli rodzice nie potwierdzą "woli uczęszczania dziecka do przedszkola" w określonym wyżej terminie będzie to równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DOSTĘPNA W ZAKŁADCE "REKRUTACJA".