Drodzy Rodzice!

W związku z przedłużeniem terminu zawieszenia zajęć, zgodnie rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola, aby realizować Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego prosimy rodziców o współpracę.

Każda nauczycielka będzie zamieszczać na przedszkolnej stronie internetowej tygodniowy plan zajęć z załącznikami. Zajęcia prosimy w miarę możliwości realizować z dziećmi w domu. Ciekawe prace plastyczne, karty pracy i inne wytwory działalności dziecka prosimy gromadzić, żebyśmy po powrocie do przedszkola mogli zorganizować wystawę.

W razie wątpliwości i koniecznych pytań można się kontaktować telefoniczne pod numerem i w termie podanym w sms wysłanym do Państwa przez nauczycielkę grupy lub wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości prosimy podać grupę wiekową. Na adres e-mail możecie również Państwo wysyłać zdjęcia kart pracy oraz prac plastycznych celem udzielenia przez nauczycieli wskazówek i informacji o postępach dziecka. Dbajmy wspólne o harmonijny rozwój  naszych dzieci.

Dziękujemy za współpracę!

Miejskie Przedszkole nr 19