Drodzy Rodzice wnioskujący o przyjęcie dziecka do przedszkola!

DRODZY RODZICE WNIOSKUJĄCY O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA!

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem, zwracamy się do Państwa z prośbą o:

przesyłanie wniosków wraz z załącznikami w formie skanów lub fotografii na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: REKRUTACJA-DOKUMENTY.
Otrzymacie Państwo informację zwrotną potwierdzającą otrzymanie przez nas wiadomości.
Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

lub

osobiste dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. Bezpośrednio za drzwiami wejściowym zostanie ustawiona skrzynka, do której rodzice będą mogli wrzucać, w zamkniętych kopertach, wniosek o przyjęcie do przedszkola wraz z załącznikami.

SKRZYNKI BĘDĄ WYSTAWIONE CODZIENNIE W OKRESIE REKRUTACJI W GODZINACH: 7.00–8.00 oraz 15.00–16.00

Obok skrzynek będą leżały wnioski wraz z załącznikami do wypełnienia – dla rodziców, którzy nie mają Internetu

W przypadku problemów z wypełnieniem wniosku lub ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  322420430 lub ewentualnie 503 057 250

dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 19